Telefonické objednávky 774 681 222
Nabídka produktů


Zákaznická zóna
Přihlašovací jméno
Heslo
V případě že ještě nemáte přístup do zákaznické sekce, můžete se zaregistrovat pomocí registračního formuláře.

 


Doručujeme radost
Umyvadlo GELCO IRIS 900 L/P

Umyvadlo GELCO IRIS 900 L/P

Dodací doba:do 3 dnů v e-shopu
Cena s DPH:2 861 Kč
 Koupit

  • Umyvadla do nábytku.
  • Designová umyvadla z litého mramoru dodávají prostoru vzdušnost a odlehčenost díky tenké hraně a dokonale hladkému povrchu.
  • Atypické provedení realizujeme do 6 až 8 týdnů, za příplatek 35%:
    např. umyvadlo bez otvoru pro vodovodní baterii, v případě kombinace umyvadla s nástěnnou vodovodní baterií nebo se třemi otvory pro umístění stojánkové vodovodní baterie i s kohoutky
  • Na litá umyvadla poskytujeme záruku 5 let!

vysvětlivky:
centr: výlevka je uprostřed, L - výlevka je vlevo, P - výlevka je vpravo, dvojumyvadlo - dvě výlevky

Technický výkres vybraného umyvadla Vám na požádání žašleme emailem.

Umyvadla jsou vyráběna dle nejpřísnějších norem a ze špičkových surovin, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost. Umyvadla z litého mrmoru jsou odlita ze speciální směsi, jejímiž hlavními složkami jsou přřírodní mletý vápenec a epoxidová pryskyřice. Lesklý povrch je vytvořen vysoce odolnou vrstvou GELCOAT.

Z hlediska pružnosti umyvadla vykazují nesrovnatelně lepší vlastnosti než keramika z důvodu nižší teploty vyzrávání, kde se keramika při vypalování stává velmi křehkou. Litý mramor se vyznačuje dokonale hladkým a rovným povrchem, který si uchovává teplotu okolí.

U umyvadel je řešena stránka designová, ale i stránka praktická. Umyvadla nabízí různě velké odkládací plochy, líbivé tvary a hlavně se díky jejich hladkému povrchu velmi dobře zbavují nečistot.

Převážná většina umyvadel a piltů se vyrábí v bílé barvě, některé modely je však možné vyrobit s příměsí probarveného granitu.

Umyvadla je možné použít do koupelnového nábytku, ale i samostatně zavěsit na konzole.

Konzole, sifon a vodovodní baterie nejsou součástí umyvadel

Uvedené ceny jsou platné pro standardní bílé lesklé provedení. Atypická barevná provedení dle vzorníku jsou pouze na objednávku za příplatek 20%

 


 

0.10016