Telefonické objednávky 774 681 222
Nabídka produktů


Zákaznická zóna
Přihlašovací jméno
Heslo
V případě že ještě nemáte přístup do zákaznické sekce, můžete se zaregistrovat pomocí registračního formuláře.

 


Doručujeme radost
Elektrické topné těleso 300W

Elektrické topné těleso 300W

Dodací doba:skladem
Cena s DPH:551 Kč
 Koupit

TECHNICKÉ PARAMETRY

- výkon max. 300 W

- provedení bez termostatu

- 230V

- závit G 1/2"

- délka 395mm

KVALITNÍ ČESKÝ VÝROBEK!

Hlavní výhodou elektrických topných těles (tyčí) je možnost vytápět otopné těleso (radiátor nebo topný koupelnový žebřík) kombinovaně. To znamená vytápět ho např. topnou vodou z kotle v kombinaci s tímto tělesem. Největší využití je mimo topnou sezónu, kdy kotel není spustěn a bylo by nákladné ho spouštět. Také je možné zapojit tuto tyč do otopného tělesa bez nutnosti přívodu topných kotlových trubek - vytvoří se tak čistě elektrický radiátor.
Příklady použití:
Příklady použití:
" Je krásný teplý květnový den, přižene se májový deštíček, promoknete, potřebujete někde usušit rychle oblečení. Kotel už netopí, ...tedy zapnete elektrický topný žebřík v koupelně. Během hodiny je oblečení suché. "
" Sportujete, běháte, druhý den potřebujete mít suché sportovní oblečení, ...tedy zapnete elektrický topný žebřík v koupelně. Během hodiny je oblečení suché. "
" Je sychravé léto, dosti prší, zima sice není, ale k ránu by to trochu tepla chtělo, ...tedy zapnete elektrický topný žebřík v koupelně. "
Všechny topné tyče mohou být zapojeny na prostorový termostat, díky kterému můžete regulovat teplotu v místnosti na požadovanou hodnotu a případně zapínat nebo vypínat topené těleso v nastavených intervalech.

 


 

0.1021